Skladový kontejner

Skladový kontejner s celosvařenou konstrukcí slouží pro účely skladování. Používány jsou ale také jako mobilní dílny nebo jako montážní sklady. Své misto mají také na stavbách kde stavebníci ocení vyosokou bezpečnost. Tento kontejner je možné doplnit o elektroinstalaci a tím i osvětlení uvnitř kontejneru.

skladový kontejner

Rozměry kontejneru

Kontejner je vyráběn v různých rozměrech. Nejčastějším rozměrem jsou kontejnery s označením 10" (2991x2438x2591mm) a 20" (6058x2438x2591mm). Vyrábí se i další velikosti například 8" a 16" kontejner.

 

Konstrukce skladových kontejnerů

Rám skladového kontejneru tvoří celosvařená konstrukce z ohraňovaných profilů. Stěny jsou z trapezového plechu síly 1,2 mm a více. Podlaha je volitelná buď dřevěná nebo ocelová. V podlaze má většina těchto kontejnerů kapsy pro vysokozdvižný vozík. Rohy jsou opatřeny oky pro manipulaci za pomocí jeřábu. Vrchní nátěr je tvořen lakem v libovolných RAL odstínech.

 

Výhody

Výhodou skladového kontejneru je vysoká životnost a nadstandartní odolnost proti poškození. Možnost skladovat až 10t.


Nevýhody

Kontejner má vysokou hmotnost. K manipulaci je potřeba jeřábu, nebo manipulátoru.

 

Máte zájem o tento kontejner?

Pak zašlete svou poptávku na prodamkontejner@email.cz  nebo vyplňte poptávkouvý formulář kliknutím na odkaz poptejte kontejner

 

Nebo si vyberte z velké nabídky nových i použitých skladových kontejnerů v bazaru v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Zlíně, Bratislavě nebo Žilině

Kontaktujte nás