Otázky a odpovědi

Jak koupit kontejner?

Vyberete si požadovaný kontejner. U každé nabídky je uvedeno katalogové číslo (například KP01/2012). Poté zašlete na e-mail info@prodamkontejner.cz objednávku, nebo dotaz ohledně požadovaného kontejneru.

 

Objednávka nebo poptávka musí obsahovat:

- katalogové číslo požadovaného kontejneru

- kontaktní údaje (název firmy, adresa, v případě objednávky i IČO a DIČ )

- telefonické spojení

 

V případě dotazu Vám bude co nejdříve zaslána odpověď.

 

V případě objednávky budete v co nejkratší době kontaktováni.

Jaké jsou obchodní podmínky?

Obchodní podmínky jsou předmětem jednání s dodavatelem, nebo výrobcem kontejneru. Vždy je předem dojednán termín dodání, případně převzetí, nebo přepravy na místo určení. Dále pak platební podmínky a další náležitosti. Cena kontejneru je vždy pevná a nepřekročitelná. Mění se pouze v případě speciálních požadavků (například přeprava mimo danou lokalitu, příplatková výbava atd.).

Chcete prodat kontejner? Inzertujte u nás!

V případě, že chcete kontejner prodat, zašlete Vaší nabídku na info@prodamkontejner.cz. Váš inzerát bude zařazen do nabídky. Pro snadnější komunikaci uveďte umístění kontejneru a požadovanou cenu za kontejner. Zveřejnění nabídek prodeje je platné pro soukromé firmy i fyzické osoby. Pro bližší obchodní informace nás neváhejte kontaktovat.

Jaké kontejnery u nás nakoupíte?

Nabídka kontejnerů se stále rozšiřuje. Naleznete u nás nové kontejnery, ale i kontejnery použité. V aktuální nabídce kontejnerů naleznete stavební buňky a stavební kontejnery, skladové kontejnery,lodní kontejnery, obytné a kancelářské kontejnery, sanitární kontejnery. Naleznete zde ale i kontejnery velkoobjemové a kontejnery na odpad různých velikostí. Nejširší je nabídka hákových kontejnerů.

V poslední době naleznete v nabídce i sestavy kontejnerů. Především pak kontejnerové haly, nebo sestavy skladových kontejnerů. Tyto slouží jako skladové haly, montované haly a příruční sklady. Vynikají především lehkou a rychlou montáží a nízkou cenou.

Pronájem kontejnerů

Ano, v nabídce naleznete i možnosti pronájmu kontejnerů.

Máte zájem využít reklamy na našem webu?

V tomto případě nás můžete kontaktovat na naší e-mailové adrese prodamkontejner@email.cz, nebo využijte kontaktní formulář. Do předmětu zprávy uveďte "Reklama". Zašleme Vám ceník umístění reklamních banerů a dalších možností reklamy.