Prodej kontejnerů

Nabízíme prodej nových i použitých kontejnerů z těchto lokokalit:

skladové a obytné buňky praha  skladové kontejnery brno  námořní a přepravní kontejnery ostrava

skladovací kontejnery,obytné buňky plzeň  použité kontejnery zlín  nové i použité kontejnery bratislava

bazarové kontejnery  levné-kontejnery-akce-cena

Kliknutím na některý z výše uvedených obrázků se vám otevře nabídka kontejnerů v daném městě a jeho okolí.

 

Jaké kontejnery jsou v nabídce?

V nabídce jsou především tyto druhy kontejnerů:

Obytné kontejnery, kancelářské kontejnery, stavební buňky a sanitární kontejnery - slouží jako mobilní kanceláře, umývárny, šatny ale dají se z nich sestavit i tzv. modulové stavby a kontejnerové sestavy (školky,ubytovny,pobočky firem). Obytné kontejnery nabízejí mnoho možností využití díky široké škále použitých materiálů. Nabízí se kontejnery, které jsou vhodné jako dočasné útočiště na stavbách, ale i luxusní kontejnery pro bydlení nebo firmení pobočky.

Lodní kontejnery - jsou kontejnery určené především k přepravě materíálu a zboží, lodní a pozemní přepravou na větší vzdálenosti. Rozlišujeme několi typů lodních kontejnerů. Jednotlivé typy kontejnerů se liší svou velikostí a určením pro běžné použití, přepravu nebo skladování se používají univerzální kontejnery 8", 20" a 40" kontejner

Skladové kontejnery - skladové kontejnery jsou kontejnery, které jsou prvotně určeny ke skladování. Na rozdíl od lodních kontejnerů jsou tedy lehčí a tím i levnější. Takovýto kontejner je ale samozřejmě bezpečný a odolný proti vloupání.

Kontejnery na odpad, neboli velkoobjemové kontejnery - jsou kontejnery k ukládání materiálu a následném převozu na voze speciálně k tomu určeném. jedná se o vozy s kontejnerovou nástavbou, neboli hákem. Tyto kontejnery slouží k převozu stavební suťi, písku dřeva, různých materiálů, ale i odpadů.

Kontejnerové haly, příruční sklady - jedná se vlastně o montované haly a sklady k skladování materiálu a zboží. Výhodou oproti halám je, že u některých provedení nepotřebujete ani stavební povolení. Další výhodou je rychlý termín dodání, variabilita provedení a snadnost rozšíření již stávajících prostor.

Garáže a montované garáže - i z kontejnerů lze vyrobit garáž. Nebo může být kontejner vyroben přímo pro toto určení.